Fájl:BSicon KHSTe.svg
Ennek a(z) SVG fájlnak ezen PNG formátumú előnézete: 500 × 500 képpont. További felbontások: 240 × 240 képpont | 480 × 480 képpont | 768 × 768 képpont | 1 024 × 1 024 képpont | 2 048 × 2 048 képpont.
Eredeti fájl (SVG fájl, névlegesen 500 × 500 képpont, fájlméret: 248 bytes)
Fájltörténet
Kattints egy időpontra, hogy a fájl akkori állapotát láthasd.
Dátum/idő | Bélyegkép | Felbontás | Feltöltő | Megjegyzés | |
---|---|---|---|---|---|
aktuális | 2018. január 13., 15:20 | 500 × 500 (248 bytes) | Jc86035 | Uploaded file | |
2017. április 17., 09:32 | 500 × 500 (248 bytes) | Jc86035 | reduced file size | ||
2009. február 25., 19:26 | 500 × 500 (485 bytes) | Axpde | {{Information |Description= {{en|1=head stop, track ending}} {{de|1='''K'''opf'''h'''alte'''st'''elle, Strecken'''e'''nde}} |Source= self-made |Date= 22.02.2009 |Author= user:axpde |Permission= {{cc-by-sa-3.0-de}} |other_versions= }} {{FVBS Bilderkata |
Fájlhasználat
Több mint 100 oldal használja ezt a fájlt. A következő lista csak a fájlt használó első 100 lapot mutatja. A teljes lista ezen a lapon található meg.
- 102Y busz (Pécs)
- 11-es busz (Esztergom)
- 111-es busz (Esztergom)
- 118-as busz (Budapest)
- 12-es busz (Kecskemét)
- 12-es busz (Veszprém)
- 135-ös busz (Budapest, 2007–2008)
- 137-es busz (Budapest)
- 13F busz (Sopron)
- 140-es busz (Budapest)
- 140B busz (Budapest)
- 143-as busz (Budapest)
- 14Y busz (Budapest)
- 150-es busz (Budapest)
- 153A busz (Budapest)
- 164-es busz (Budapest)
- 172B busz (Budapest)
- 18-as busz (Veszprém)
- 19-es busz (Debrecen)
- 193-as busz (Budapest)
- 1A busz (Szigetvár)
- 243-as busz (Budapest)
- 27-es busz (Sopron)
- 27B busz (Sopron)
- 286-os busz (Törökbálint)
- 293I busz (Budapest)
- 296-os busz (Budapest)
- 2A busz (Kecskemét)
- 2D busz (Kecskemét)
- 2P busz (Sopron)
- 33-as busz (Budapest)
- 33-as busz (Sopron)
- 33-as busz (Székesfehérvár)
- 34-es busz (Székesfehérvár)
- 4-es busz (Kecskemét)
- 43-as villamos (Budapest)
- 449-es busz
- 469-es busz
- 474-es busz
- 4A busz (Kecskemét)
- 53-as busz (Budapest)
- 578-as busz
- 609-es busz
- 64-es busz (Budapest)
- 712-es busz
- 715-ös busz
- 717-es busz
- 74K busz (Szeged)
- 767-es busz
- 785-ös busz
- 786-os busz
- 789-es busz
- 795-ös busz
- 7B busz (Sopron, 2008–2023)
- 81-es busz (Budapest)
- 88-as busz (Budapest)
- 88B busz (Budapest)
- 913-as busz (Pécs)
- 926-os busz (Pécs)
- 92E busz (Szeged)
- 940-es busz (Budapest)
- 940-es busz (Pécs)
- 941-es busz (Budapest)
- 964-es busz (Budapest)
- 972-es busz (Budapest)
- 972B busz (Budapest)
- 973-as busz (Pécs)
- 992-es busz (Budapest)
- Brassó–Sepsiszentgyörgy–Kézdivásárhely-vasútvonal
- Brassó–Zernest-vasútvonal
- Budaörs-belváros busz
- Budaörs-busz
- Ceva–Ormea-vasútvonal
- Eurostar (vasúttársaság)
- Gräfenbergbahn
- Hortobágy-halastavi Kisvasút
- Hufschlag csomópont–Waging-vasútvonal
- Jamagata Sinkanszen
- Kjongvon vonal
- Murnau–Oberammergau-vasútvonal
- Múzeumbuszok (Budapest)
- Nagycenki Széchenyi Múzeumvasút
- Nagykálló–Nyíradony-vasútvonal
- Nyíregyháza–Mátészalka–Zajta-vasútvonal
- Ouigo
- Rajna-balpart vasútvonal
- Skanzenvasút
- Soroksár-busz (Budapest)
- Thalys
- Türkheim–Bad Wörishofen-vasútvonal
- Zwiesel–Grafenau-vasútvonal
- Újbuda-busz (Budapest)
- Szerkesztő:CsGábor/Útvonaldiagram
- Szerkesztő:IAtilla/piszkozat
- Szerkesztő:Kemenymate/299E
- Szerkesztő:Kemenymate/próbalap
- Szerkesztő:Vauia Rex/piszkozat
- Wikipédia:Útvonaldiagram
- Sablon:Carl Sandburg (Amtrak)
- Sablon:Eurostar
További hivatkozások megtekintése
Globális fájlhasználat
A következő wikik használják ezt a fájlt:
- Használata itt: ar.wikipedia.org
- Használata itt: be.wikipedia.org
- Használata itt: bn.wikipedia.org
- Használata itt: ca.wikipedia.org
- Használata itt: cs.wikipedia.org
- Használata itt: cy.wikipedia.org
- Használata itt: da.wikipedia.org
- Használata itt: de.wikipedia.org
- Inn
- Fulda (Fluss)
- Lahn
- Oberleitungsbus
- Bahnstrecke Weinheim–Fürth
- Hungerburgbahn
- Linke Rheinstrecke
- Eurostar International
- Standseilbahn Dresden
- Kurwaldbahn
- Sommerbergbahn
- Braunwaldbahn
- Drahtseilbahn Erdmannsdorf–Augustusburg
- Bahnstrecke Appenweier–Bad Griesbach
- Elztalbahn
- Bahnstrecke Germersheim–Landau
- Bahnstrecke Fulda Bronnzell–Gersfeld
A fájl globális használatának megtekintése